0 Adet

Sipariş Destek Servisi

Müşteri Yardım Servisi

Tüm Kategoriler

Ziyaretçi Sayımız

Müşteri Bilgilendirme

Adres ve Telefon
Beni Ara Siparişim var
Elektro Sok Cihazı Satış
Elektronik Teknik Servis Noktaları
Erman Basım Yayın Dağıtım Kuruluşlarımız
Güvenli Alışveriş
Hakkımızda
Hesap Numaralarımız
http://ledfener.com/ Satılan Ürünlerin Listesi
http://www.elektrosokaletleri.com Satılan Ürünlerin Listesi
http://www.elektrosoktoptan.com Satılan Ürünlerin Listesi
http://www.guvenlikaletleri.com Satılan Ürünlerin Listesi
http://www.kitapdostu.com/
http://www.teleskobikjop.com Satılan Ürünlerin Listesi
http://www.teleskopikjop.com Satılan Ürünlerin Listesi
Kalite Politikamız
Kitap basım Noktaları
kitap basım yayın Dağıtım Noktaları
Kitap bastırmak kitap basım fiyatları kitap basım matbaa hediye kitap bastırmak kitap basımı kitap basım ücretleri kitap bası
Kitap Yayınlama Aşamaları
Kitap Yayınlatmak İstiyorum kitap yayınlamak kitap bastırmak kitap yayınlatmak için yayınevleri
KİTAPDOSTU FİRMASININ ÇALIŞMIŞ OLDUĞU FİRMALAR
Nerede Satılır
Ödeme Seçenekleri
Ödeme Takibi
resimler milyonmarket
resimler milyonmarket
S.S.S.
Sipariş Takibi
Sipariş ver
Telefon Tamir Cep Telefon Tamir Cep Telefonu Servisi Teknik Servis Elektronik Teknik Servis
Teslimat Takibi
Toptan Ürünlerin Satışı
Yurt Dışı Toptan Satışlara Başlıyoruz - Türk Mallarını Dünya İle Buluşturuyoruz
Çok Al Az Öde
elektro şok aleti
elektro şok aleti nerede satılır
Elektro Şok Aleti satış noktaları
Elektro Şok Satış Noktaları Toptan Perakende
Elektro Sok Satış Noktalarımız
Elektro Sok Toptan Perakende Satış Noktaları
Elektronik şok Kullanma Klavuzu Resimli, Elektro şok Videolu Anlatım
Elektronik şok Ödeme Seçenekleri
h2o mop x5 türkçe kullanım kılavuzu
Hediye Kitap Kampanyası
Kitap Yayınlatmak İçin Başvurunuz Ücretsiz
milyonmarket ürün listesi
Satış Noktaları Milyonmarket ürünler listesi

Ayhan Ercan 9 Life Tea-TABDER Başkanı Ayhan Ercan dan 9 Hayat Çayı

Fiyatı düştüğünde e-posta ile haber ver
Ayhan Ercan 9 Life Tea-TABDER Başkanı Ayhan Ercan dan 9 Hayat Çayı

"Ayhan Ercan 9 Life Tea-TABDER Başkanı Ayhan Ercan dan 9 Hayat Çayı"

Ayhan Ercan 9 Life Tea-TABDER Başkanı Ayhan Ercan dan 9 Hayat Çayı
 • Tek Çekim Fiyatı
 • 25.00 TL
 • Ürün Fiyatı
 • 25.00 TL
 • Piyasa Fiyatı
 • Havale ile
 • 25.00 TL
Adet
Favori Ürünlerinize Ekleyin


Ürün Etiketleri
Özellikler
Yorumlar
Taksitler
İlgiliLinkler
İlgiliÜrünlerAyhan Ercan 9 Life Tea-TABDER Başkanı Ayhan Ercan dan 9 Hayat Çayı

 

 Ayhan Ercan 9 Life Tea yani 9 hayat çayı tv programlarına konu olan tek zayıflama çayı, en ucuz fiyatla sadece satkazanalkazan da. Stoklar bitmeden hemen alın!

 Aşağıdaki video da bir tv programına konu olan bu mucize zayıflama çayı kullanıcıya 5 ayda nasıl 36 kilo verdirdiğini anlatıyor. Konu ile ilgili videoyu mutlaka izleyin...

OrjinalAyhan Ercan formülüne sadık kalınarak üretilmiş bir çaydır. İçerisinde kesinlikle formül dışı bitki bulunmamaktadır. Gönül rahatlığı ile alıp tüketebilirsiniz.

 
9 Hayat Çayı
 
İçindekiler:
 
1-Barut Ağacı Kabuğu
2-Mate
3-Cinnema
4-Yeşil Çay
5-Funda Yaprağı
6-Çoban Çökerten
7-Beyaz Top Kekik
8-Sinirli Ot
9-Biberiye
 
Kullanımı:
Bir paket 100 gr olup günde 3 defa, öğünlerden 30dk. önce 1 fincan kaynamış suya 1 tatlı kaşıgı kadar 9 Hayat Çay ından ilave edip 5-8 dk.  demlenmesini bekledikten sonra içiniz. 
Takribi 25 -30 fincan kullanımlıktır.
 
Uyarılar:

Hiper tansiyon hastaları ,emziren anneler ve hamileler haricinde  güvenle  içebilirsiniz.

Ayhan Ercan 9 Life Tea-TABDER Başkanı Ayhan Ercan dan 9 Hayat Çayı

 

Tabder Başkanı Ayhan Ercan'ın Verdiği Süper Formül ile Sağlıklı Bir Şekilde 5 Ayda 36 Kilo Verin! 5 Ayda 36 Kilo Verdiren 9 Hayat Çayı 49.9 TL Yerine % 60 İndirimle SADECE 16.9 TL ÜSTELİK 12 TAKSİT İMKANI İLE

Alc fit formcinnema hızlı zayıflamak isteyenlerin yeni tercihi olacak. Cinnema barut ağacı kandaki şekeri abzorve ederek yağa dönüşmesini engelleyici etkisi ile zayıflamayı kolaylaştırıyor.

Gymnema gurmarbitkisi ender yetişen bir bitki türüdür ve sayısız faydası bulunmaktadır. En önemli faydası güçlü yağ yakıcı olmasıdır ki zayıflamak isteyenlerin yepyeni bir tercihi olacaktır.

Barut Ağacı :

Barut Ağacı (Rhamnus frangula): 5 metreye kadar boylanabilen, siyah renkli meyveleri olan bir ağaçtır. Erkek Akdiken olarak da bilinir. İçerisinde tanen, acı madde, şekerler, saponin, frangulin gibi maddeler bulunur.

Barut Ağacı Kabuğunun Faydaları ve Etkileri:İdrar söktürücü etkisi ile kabızlığa karşı etkili bir müshildir. Spazm çözücüdür. Sarılık, siroz gibi karaciğer hastalıklarında faydalıdır. Dolaşım bozukluğu, gut, hemoroit şikâyetlerine karşı da etkilidir.

Gymnema: Cinnemea

Gurmar (Gymnema sylvestre) orta ve güney Hindistan' ın tropik ormanlarında yetişen bir orman sarmaşığıdır. Yaprakları çiğnendiğinde, ağızda belirli bir süre için şeker tadının alınmasını engeller. Zaten bu yüzden; bitkinin Hintçe ismi olan Gurmar' ın, 'Şeker Yok Edici' anlamına gelmesi rastlantı değildir. Geleneksel olarak yaklaşık 2000 yıldır Hindistan ve güney Asya' da Tip1 ve Tip2 diyabet (şeker hastalığı) için doğal bir terapi olarak kullanılan bir bitkidir. Yaprakları yine aynı ülkede bazı mide rahatsızlıkları, kabızlık, ödem ve karaciğer rahatsızlıkları için de kullanılmaktadır. Gurmar, insülin salgısını artırıcı, şeker emilimini ve şekerin yağa dönüşüm sürecini de yavaşlatıcı özellikte bir bitkidir. Günlük beslenmemizde şekerden tamamen kaçınmak hemen hemen imkansızdır. Şeker (glükoz), yediğimiz veya içtiğimiz gıdalarda ister açıkça isterse gizli olsun, vücudumuzun ihtiyacından fazlası, karaciğer ve kaslarda direkt olarak, yağ dokusunda ise yağa dönüşerek depolanacaktır. İşte Gurmar size bu noktada dengeleyici bir yardımda bulunabilir.

Mate :

Mate, Güney Amerika’da yetişen “Ilex Paraguayensis” isimli bitkinin yeşil yapraklarıdır. Mate Son yıllardaki popüler ismi ise ‘yağ yakıcı çay‘. Olarak bilinir. Mate Çayı tüm dünyada obezite tedavisinde kullanılmaktadır. Vücutta yağ emilimini engelliyor, yağların hızlı yakılmasını sağlıyor ve vücuttan su atılımını kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda kafein benzeri özelliklere sahip fakat kafeinin kötü etkisine sahip değildir. Her yaştan grubu tarafından kullanılabilir. Metabolizması yavaş işleyen kişiler için son derece sağlıklı bir içecektir. Yağ yakımını artırıcı, metabolizmayı hızlandırıcı ve enerji verici etkileriyle kilo vermek isteyenler için mükemmel bir yardımcı. Dr, Torben Anderson‘un 2004 yılında Danimarka‘da Charlottenlund Medical Centre‘de 44 sağlıklı şişman insan üzerinde yaptığı deneysel çalışmada, 45 gün boyunca mate yaprağı çayı ve ekstresi kullanan grup ortalama 5 kg kaybetmiş, kontrol grubunda ise kilo kaybı olmamış.  

Bilya Kekik:

Dünyada birçok Kekik türü bulunmaktadır. Akdeniz ve Ortadoğu bölgesinde yetişen ve ticareti yapılanların başlıcaları Origanum vulgare, Origanum onites (Origanum smyrnaeum olarak da bilinir), Origanum syriacum gibi kekik türleridir.

Kekik, Gıda, Kozmetik, İlaç sektorlerinde kullanılan çok amaçlı bir üründür.

Başlıca et yemekleri, sebze yemekleri, çeşitli sos ve salatalarda, peynirlerde ve sosis üretiminde, sindirim sistemi ve üst solunum yolu rahatsızlıklarında, hazımsızlık ve öksürüğe karşı kullanılmaktadır. Antiseptik, yatıştırıcı, gaz söktürücü, balgam söktürücü, kramp çözücü özellikleri vardır. Kozmetikte, alkollü ve alkolsüz içeceklerde kullanılır. Gıdalarda bozulmaya ve gıda zehirlenmelerine yol açan bakteriler üzerindeki anti bakteriyel etkileri nedeniyle son yıllarda fazlaca aranan bir baharat bitkisidir.

Çoban Çökerten :

Çiçekli bir bitkidir. Dünyanın birçok yerinde doğal olarak yetişir. Genellikle bahçelerde yabani ot olarak bilinmektedir. Hindistan ve Afrikada bol miktarda yetişmektedir. Protein yüzdesi yaklaşık %10-11 civarında olup; altısı temel olmak üzere on dört amino asit içerir. Sap ve gövdesi nişasta, fructose ve sucrose açısından zengindir.

Çoban Çökerten Kullanım amacı yakın zamanlarda fitness, zindelik ve canlılık artıcı özellikleri sporcu, atlet ve vücut yapıcıların dikkatlerine sunulmuştur.

Yeşilçay :

Camellia sinensis yapraklarından üretilir. Siyah çay ile aynı bitkiden üretilir fakat gördüğü işlem çok farklıdır. Yeşil çay içindeki kateşin maddesi, yeşil çay çok işlem görmediği için kaybolmaz bu madde özellikle polifenolle birlikte çok etkilidir. Yeşil çay yaklaşık 5000 yıldır Çin’de, Japonya’da ve Hindistan’da tıbbi amaçlarla kullanılmıştır. Yeşil çay içeriğindeki maddeler sayesinde kan akışınız hızlanır, kalori yakma işlemleri vücudunuzda daha çok yer bulur, ve her bir yudum bu işlemleri hızlandırır. Bu sihirli içeceği hayatınıza sokun, farkı göreceksiniz

Funda Yaprağı :

 • Halk arasında süpürge otu olarak da bilinen funda bitkisinin pek çok faydasının olduğu uzmanlar tarafından da teyit edildi. Bitki çayı şeklinde hazırlanarak da tüketilebilen funda bitkisinin faydalarından bazıları şu şekilde sıralanabilir…
 •  Funda bitkisinin yararları:
 • Şişmanlık rahatsızlıklarında kullanılan funda suyu çok etkili bir zayıflatıcıdır
 • Böbrek kum ve taşlarının düşürülmesine yardımcı olur.
 • Nikris hastalığına karşı faydalıdır.
 • Anne sütünü artırıcı özelliğe sahiptir.
 • Funda bitkisiyle hazırlanan funda lapası ağrıları keser.
 • Zeytinyağı ile hazırlanan funda merhemi, çıban ve egzamaya karşı faydalıdır.
 • İdrar söktürücü ve iltihap giderici özellikleri vardır.
 • İshali keser.
 • Nefrit, piyelonefrit, prostat iltihabı, sistit, kolibasil, albümin ve ödemde çok etkilidir.

Biberiye :

Biberiye Çayının Faydaları; Bu güzel kokulu biberiyenin kullanılmadığı hastalık yok gibi. Özellikle çok iyi yağ yakıcı olarak bilinen bitkidir. Kan dolaşımı hastalıklarına iyi gelir. Mide de barsak kanalı bezlerini daha fazla çalışması için uyararak bu bölgede oluşan krampları çözer. Dolayısıyla sindirim bozukluğu, gazlanma ve mide-barsak tembelliğinde biberiye çayı çok faydalıdır.

Sinirli Ot :

Sinirliot kır yollarında, çimenli tarla kıyılarında, nemli arazilerde, bahçe ve parkların çimleri arasında, pratik olarak dünyanın her bölgesinde yetişir. Müsilaj, acı maddeler, flavonlar, silisik asit ve aucubin glikoziti başlıca etken maddeleridir. Bitkinin antibiyotik etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Sinirliot genellikle solunum organları hastalıklarında kullanılmaktadır. Özellikle, balgamlanma, öksürük, boğmaca, akciğer astımı ve kanı temizlemeye çok faydalıdır.

İçindekiler :

Mate, Funda Yaprağı, Biberiye , Beyaz bilye kekik, sinirli ot, cinnema, barut ağacı kabuğu, yeşil çay

Kullanımı:

Günde 3 defa Öğünlerden 30 dk önce , 1 Fincan Kaynamış Suya 1 Tatlı Kaşığı Çayı Atılarak 8 dk. demleyerek tüketiniz.

 
 
 
 • Filtre Seçenekleri
 • Markalara Göre
 • Tv Ürünleri

Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ürün Bilgisi
Adınız
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Sabit Telefonunuz
Cep Telefonunuz
E-Posta
Önerilerinizi, yorumlarınızı, isteklerinizi ve hata bildirimleriniz ile ilgili ayrıntılarınızı aşağıya yazabilirsiniz. Sipariş, üyelik ve diğer sorularınız için iletişim formları sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Bu bölümde yazılan açıklamalar sitede yayınlanmaz. Yorumlarınızın sitede yayınlanması için lütfen yukarıdaki yorum ekle bölümünü kullanınız

Açıklamanız
E-Posta
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.