Elektro Stop Elektromanyetik Dalga Koruyucu, Radyasyon Önleyici ElektroStop

elektro şok aletleri


elektro şok aletleri

 

elektro şok aletleri

 

elektro şok aletleriE

elektro şok aletleri

elektro Stop Elektromanyetik Dalga Koruyucu,  Radyasyon Önleyici ElektroStop

Günlük hayatımızda vazgeçemediğimiz; cep telefonu ve bilgisayar gibi teknolojileri kullanırken sağlığımızı ne derece etkilediklerini düşünüyor muyuz?

Oysa ki farkında olmadan organlarımız ve dokularımız radyasyondan son derece olumsuz etkileniyor. ElektroStop ile bu süreci sağlığınız açısında olumlu yöne çevirebilirsiniz.

Radyasyondan Zarar Gören Fonksiyonlarınız:

 • Üreme Sistemi
 • Görme Fonksiyonu
 • Psikoloji
 • İşitme Fonksiyonu
 • Bağılıklık Sistemi
 • Genetik Yapı

Elektrostop Elektromanyetik Dalga Koruyucu ile elektromanyetik radyasyonun sebep olduğu zararlı etkilerden korunabilir ve bunun sonucunda oluşabilecek rahatsızlıkları önleyebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

 • Elektrostop Etiketini Kesmeyin
 • Boyutlarıyla Oynamayın
 • Çizik veya Zarar Görmüş Ürünleri Hemen İade Edin
 • Mikrodalga fırında kullanacaksanız Etiketi Dış Yüzeye Yerleştirin
 • Elektrostop Etiketini Çocuklardan Uzak Tutun

Kullanım Bilgileri:

Radyoaktif dalgalardan koruyan bu ürünü en küçük cep telefonlarında bile kullanabilirsiniz. Her cihazın dış yüzeyine yapıştırılarak kullanılır. Kullanımı sırasında kesilmemeli ve ya bükülmemelidir. Koruma amacı ile folyo ile kaplanmış olan Elektrostop'u, kağıdından ayrılarak cihaza yapıştırılır.

Paket İçeriği:

 • 1 Adet Radyasyon Önleyici ElektroStop

Elektro Stop Elektromanyetik Dalga Koruyucu (Manyetik Alan Kalkanı) -Kargo Bedava!

CEP TELEFONLARINDAN YAYILAN RADYASYON TEHLİKE SAÇIYOR!

Elektronik aletlerden yayılan tehlikeli dalgalardan Amerika'dan ithal Elektro Stop radyasyon koruyucu ile korunun. Elektro Stop, insan organizmasını elektromanyetik radyasyonun sebep olduğu zararlı etkilerden koruyan bilgi işlem teknolojisiyle üretilmiş son derece sağlıklı ve güvenle kullanılabilecek bir üründür. Sevdiklerinize zarar veren alet ve makinalara Elektro Stopu sadece yapıştırın ve zararlı elektromanyetik dalgalardan korunmaya başlayın.

SADECE YAPIŞTIRIN VE TEHLİKEDEN KORUNMAYA HEMEN BAŞLAYIN!

Elektromanyetik alanların oluşturduğu radyasyondan uzun süreli etkilenilmesi üreme ve görme fonksiyonlarında olumsuzluklara, psikolojik rahatsızlıklara, kalıcı işitme bozukluklarına, bağışıklık sisteminde zayıflamalara, kan beyin bariyerinin zedelenmesine neden olur. Laboratuar deneyleri, cep telefonunun uzun süreli kullanımının genetik şifre bozukluklarına yol açtığını göstermiştir. Peki, 10 yıl beklemek mi gerekiyor? Elektro Stop ile korunmaya hemen başlayın.

Teknoloji hayatımızın her yerinde... Cep telefonlarımız, dizüstü bilgisayarlarımız. gün içinde ne kadar radyasyona maruz kaldığımızın farkında bile değiliz! Bir an olsun yanımızdan ayıramadığımız, gittiğimiz her yere götürdüğümüz telefonumuzun bizim için neler hazırladığını biliyor musunuz?

Çok değil, bundan 10 yıl önce cep telefonu, iş görüşmeleri ve özel buluşmalar için gerekli değildi. Bugün ise "aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor" cümlesi, insanların panik olması için yeterli. Hatta cep telefonları artık fotoğraf makinesi, bilgisayar, ses kaydı, oyun gibi özellikleriyle gündelik hayatın vazgeçilmez unsuru

ÇOCUKLARIMIZI RADYASYONUN AĞIR HASARLARINDAN KORUYALIM!

Cep telefonlarından çocukların daha çok etkilendiği bir gerçektir, çünkü kafatasları yetişkinlere göre çok daha incedir. Bu yüzden radyasyon çocukların beyinlerine daha çabuk yayılır. Radyasyonun yoğun etkisinin en çarpıcı sebebi ise cep telefonu ile çocuk vücudunun REZONANS adı verilen bir tür etkileşime girmesidir. Rezonans etkileşimi çocukların ortalama boyu ile cep telefonu radyasyonunun dalga boyu arasındaki uyumdan kaynaklanmaktadır.

Çocukların vücudu cep telefonu radyasyonunu, aynen bir antenin televizyon yayınlarını alması gibi üzerinde toplar. Elektrik elektronik uzmanı Prof. Dr. Selim Şeker, `Tehlikeli Oyuncak` kitabında uyarıyor: "Cep telefonu kanser ve kalp hastalıklarına zemin hazırlar". Artık vazgeçilmez olan cep telefonunun sağlık üzerindeki etkisi ne kadar biliniyor? Prof. Dr. Selim Şeker ve Anıl Korkut, `Tehlikeli Oyuncak` adlı kitabında bu konuya ışık tutuyor: Yayılan radyasyon, uzun vadede kansere yol açıyor. Yaş küçüldükçe, yayılan radyasyon beynin daha derinlerine etki eder. Çocuklar büyüme çağında olduğundan, onların sinir sistemini, savunma mekanizmalarını daha çok etkiliyor." Elektromanyetik kirliliğe çocuklarımız maruz kalmasın. Onların da korunmaya ihtiyacı var.


 

ELEKTRO STOP HAKKINDA:

RADYASYONDAN KORUNMAYA BAŞLAMAK İÇİN ELEKTRO STOP ETİKETİNİ CİHAZA YAPIŞTIRMANIZ YETERLİ
ELEKTRO STOP, insan organizmasını elektromanyetik radyasyonun sebep olduğu zararlı etkilerden koruyan bilgi işlem teknolojisiyle üretilmiş, güvenle kullanılabilecek bir üründür.

•Elektro Stop kullanımı tamamen güvenlidir.
•Elektro Stop'un etkisi devamlıdır.
•Eğer Elektro Stop etiketi, çizilir, ufalanır, kıvrılır, bükülür ya da herhangi bir hasar görürse yenisiyle değiştirilmesi gerekir.
•Lütfen Elektro Stop etiketinin boyutunu küçültmeyin, kesmeyin, ufaltmaya çalışmayın, çünkü bu Elektro Stop'un performansına zarar verebilir.
•Lütfen Elektro Stop etiketini mikrodalga fırının içine koymayınız, metal alaşımlıdır. Eğer Elektro Stop etiketini mikrodalga fırında kullanırsanız sadece dış yüzeyine yerleştiriniz.
•Elektro Stop etiketini her zaman çocuklardan uzak tutunuz.
•Elektro Stop tıbbi bir cihaz değildir. Herhangi bir rahatsızlığın veya hastalığın teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacı ile kullanılamaz.

Cep telefonu ile konuşma yaparken, telefonun vücudumuzda yakın olduğu organlar ısınır. Ne kadar uzun süreli kullanılırsa ısınma o kadar yoğun olur. Konuşma esnasında cep telefonumuz en yakın beyin ve kulaklarımıza yakındır. Bu yüzden beyin ve kulakta ısınma aşırı boyutta olur ve zarar görür. Isınma beyin ve kulaktan sonra iç organlarımıza doğru ilerler.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından yayınlanan raporda cep telefonlarının ve baz istasyonlarının ısıtma yoluyla vücutta nasıl tahribat yarattığı duyurulmuştur. Rapora göre cep telefonlarının yarattığı ısınma etkisi sonucu vücut normalde salgılamadığı bir takım proteinleri üretir. Vücudun normalden farklı işlemesine yol açan bu proteinlere Isı Şoku Proteini denmektedir.

Cep telefonları ile çok fazla konuşulduğunda kronik olarak bu moleküllerin varlığı da sürekli hale gelmektedir. Bu da vücutta yıkıma yol açmaktadır. Sonuç olarak kanser, kalp yetmezlikleri, merkezi sinir sisteminin işlemez hale gelmesi gibi ölümcül hastalıkların tetiklenebileceği düşünülmektedir. Uzun zaman cep telefonun kullanımı sonucu oluşan ısınma etkisi, uzun vadede gözde katarakt oluşturduğu da tespit edilen diğer bir gerçektir. Fransa ve Rusya'da hayvanlar üzerinde yapılan deneylerde aşırı boyuttaki cep telefonu radyasyonunun hayvanlarda düşük oranını 4 kat arttırdığı tespit edilmiştir.

ALZHMEIR'E YOL AÇIYOR MU?

İsveçli bilim adamları tarafından Malmö Lund Üniversitesi'nde yürütülen bir araştırmaya göre, cep telefonlarının beyin hücrelerine verdiği zarar Alzheimer hastalığını tetikleyebiliyor. Araştırmacılara göre, cep telefonlarından yayılan radyasyon beynin öğrenme, hafıza ve hareketle ilgili merkezlerinde tahribata yol açıyor.
Fareler üzerinde yürütülen araştırmalar uzun vadede cep telefonunun sağlık açısından riskli olduğu yönünde sonuçlar ortaya koyuyor.

Beyin gelişme seviyesinin gençlerle paralellik sergilediği varsayılan 12 ila 26 haftalık fareler üzerinde yapılan deneyler sırasında fareler cep telefonları tarafından yayılan düzeyde radyasyona iki saat boyunca mâruz bırakılmış. 50 gün sonra yapılan mikroskop incelemesinde, radyasyona mâruz kalan farelerin beyinlerindeki ölü hücre miktarının normal seviyenin üzerinde olduğu saptanmış. Salford'a göre, farelerin beyninde gerçekleşen tahribatın insan beyninde de gerçekleşme ihtimali çok yüksek. Bununla birlikte, nöronları Alzheimer hastalığına eğilimli olan insanlarda cep telefonu kullanımı hastalığın başlangıç evresini tetikleyerek daha erken bir dönemde hastalığın ortaya çıkması riskini artıracağı dile getirilen görüşler arasında. Kısa vadede baş ağrıları, işitme sorunları gibi belirtilerle karşımıza çıkarken, uzun dönemde öngörülen ise genetik yapının bozulması, beyin hücrelerinde ölüm, kalp rahatsızlıkları ve hafıza kaybı...

ELEKTRO STOP'UN KULLANIMI:

Folyoyu kağıdından ayırın ve cep telefonunun, mikrodalga fırının, saç kurutma makinasının, televizyonun, diz üstü bilgisayarının ve bu gibi aletlerin dış yüzeyine yapıştırın.

Elektromanyetik alan yaratmadan modern teknolojiyi ve elektrikli aletleri kullanmamız imkansızdır. Tüm elektronik cihazlar ve iletişim aletleri elektromanyetik dalgalar yayar. Elektronik kirliliğe devamlı olarak maruz kalmak kişide stres, bitkinlik, baş ağrısı yaratır, uzun dönemde ise daha ciddi hastalıklara oluşabilir. Elektro Stop etiketinin boyutunu, biçimini değiştirmeyin, kesmeyin, ufaltmaya çalışmayın. Hasar görmüş olanları yenisiyle değiştirin.

ELEKTRO STOP'UN KULLANIM ALANLARI:

•Bebek izleme cihazları
•Saç kurutma makineleri
•Elektrikli süpürgelerde
•Fotokopi makinelerinde
•Çağrı cihazları
•Ofis telefon sistemleri
•Telsiz telefonlar
•Buzdolaplarında
•Televizyon dizüstü bilgisayarlar
•Tost makinelerinde
•Arabada
•GPS cihazları
•Kablosuz modemler
•Traş makinelerinde
•Oyun konsollarında

ELEKTRO STOP NE KADAR SÜRE KULLANILABİLİYOR?

Elektro Stop'un kullanım ömrü, elektromanyetik cihazları kullanma yoğunluğunuza bağlı olmakla beraber azami olarak 3 yıldır.

ELEKTRO STOP'UN YAN ETKİSİ:

Şimdiye kadar belirtilen herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır.

ELEKTRO STOP tıbbi bir cihaz değildir. Bu ürün herhangi bir rahatsızlığın veya hastalığın teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacı ile kullanılamaz.

CEP TELEFONLARININ SAĞLIĞA ZARARLI ETKİLERİ -KISA VADELİ ZARARLARI (24 SAAT)

•Görüş alanında daralma
•Kalp pilinin bozulma riski
•Yoğun stres ve yorgunluk hissi
•Konsantrasyon ve dikkat bozulması
•Kulak çınlaması ve kulaklarda ısınma
•İşitmede geçici aksaklıklar oluşması
•Baş ağrıları ve sersemleme

CEP TELEFONLARININ SAĞLIĞA ZARARLI ETKİLERİ -UZUN VADELİ ZARARLARI (10 YIL)

•Genetik yapının bozulması
•Beyaz kan hücresi (lenfoma) kanseri
•Kan beyin bariyerinin zedelenmesi
•Kalp rahatsızlıkları
•Parkinson
•Hafıza zayıflaması ve beyin tümörü riski
•Kalıcı işitme bozuklukları
•Embriyo gelişiminin zarar görmesi
•Kadınlarda düşük riskinin artması
•Kan hücrelerinin bozulması
•Bağışıklık sisteminin bozulması
•Yüksek tansiyon
•Sperm sayısının azalması
•Cilt kanseri

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Radyasyon Önleyici ElektroStop

 • Marka: Tv Ürünleri
 • Ürün Kodu: 10015
 • Stok Durumu: Stokta var
 • 39,00TL

 • Vergiler Hariç: 39,00TL

Etiketler: Elektro Stop Elektromanyetik Dalga Koruyucu, Radyasyon Önleyici ElektroStop